KONST / Litografier / Färglitografi 14908110
*
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 september 2022
kl 20:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 15:45:33
1
600 kr
19/9 19:31:43
2
350 kr
19/9 19:31:43
1
400 kr (Budbetjänt)
19/9 20:52:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 september 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/9 15:45:33 | 1 | 600 kr |
| 19/9 19:31:43 | 2 | 350 kr |
| 19/9 19:31:43 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 19/9 20:52:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:52



